Escape Room lub też pokój zagadek to gra zespołowa na żywo dla grupy od 2 do 5 graczy. Waszym celem jest ucieczka z zamkniętego pokoju w określonym czasie (60 minut). Robicie to jako zespół, polując na ukryte przedmioty i rozwiązując różne zagadki.
Przyjmujemy rezerwacje dla drużyn od 2-5 graczy, ale doświadczenie zostało zoptymalizowane dla 3-4 graczy na drużynę, co pozwala wszystkim czuć się zaangażowanym, a jednocześnie daje największą szansę na ucieczkę w wyznaczonym terminie.
Niestety nie, zagadki w naszym pokoju są stworzone w taki sposób aby do ich rozwiązania angażować minimum dwie osoby.
Gra toczy się w lokalu Master of Escape przy ulicy Krakowskie Przedmieście 6 w Warszawie - tuż obok pomnika Kopernika.
Dowolnie, polecamy aby strój był jednak na tyle wygodny abyście bez skrępowania mogli się poruszać.
Wszystko co jest Wam potrzebne to dobry humor, resztę zapewniamy.
Nie, pokój po zarezerwowaniu jest wyłącznie dla Ciebie i Twoich znajomych.
Sama gra trwa około godziny, natomiast odprawa graczy przed rozpoczęciem rozgrywki to dodatkowe 15 minut, po zakończeniu zaś jeśli chcecie możemy omówić przebieg Waszej gry oraz możecie zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. W sumie warto przeznaczyć około półtorej godziny na nasze spotkanie.
Prosimy o pojawienie się przynajmniej z 15 minutowym wyprzedzeniem, tak abyśmy mogli przedstawić ekipie zasady gry.
Grę najlepiej zarezerwować na naszej stronie internetowej w zakładce ZAREZERWUJ POKÓJ , ale można to zrobić również telefonicznie pod numerem 797 987 700
Płatności na miejscu można dokonać gotówką (PLN,EUR) lub voucherem. Poprzez system rezerwacji można dokonać płatności także on-line.
Koszt to w zależności od wielkości grupy od 120 do 180 zł za całą grę. Szczegółowy opis znajduje się na dole strony głównej www.masterofescape.pl
Płatności na miejscu można dokonać gotówką (PLN,EUR) lub voucherem. Poprzez system rezerwacji można dokonać płatności także on-line.
Bez obaw – Mistrz Gry czyli osoba z personelu firmy obserwuje przebieg Waszej zabawy. Gdy pojawią się jakiekolwiek kłopoty wspomoże Was podpowiedzią . Chodzi o to, żeby się jak najlepiej bawić!
Niestety nie. Nie psujmy niespodzianki kolejnym grupom 🙂 Zapraszamy was do naszej poczekalni, gdzie możecie zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.
https://cdnjs.cloudflare.com/ajax/libs/fluidbox/2.0.5/css/fluidbox.min.css https://cdnjs.cloudflare.com/ajax/libs/fluidbox/2.0.5/css/fluidbox.min.css.map https://cdnjs.cloudflare.com/ajax/libs/fluidbox/2.0.5/js/jquery.fluidbox.min.js