cover
Asasino
Pokój profesora
  • 2-5/12+
  • 20 zagadek
  • 60 minut

Starożytne artefakty mają moc o jakiej nie śniłeś. Lepiej, żeby nie dostały się w niepowołane ręce. Niestety są na tym świecie źli ludzie, którzy pragną włądzy tak bardzo, że nie cofną sie przed niczym by ją zdobyć. To miał byc zwykły dzień na kampusie uniwersyteckim lecz nieoczekiwanie znalazłeś się w poważnych tarapatach. Czy jesteś gotowy stawić czoła wyzwaniu? O co tak naprawdę toczy się gra ? Masz tylko godzinę by ocalić siebie i całą ludzkość przed zagładą.

Asasino to przygodowy pokój zagadek z dużą ilością zadań do wykonania, w których fabuła rozwija się wraz z odkrywanymi tajemnicami zapraszając graczy w pełną przygód i niespodzianek podróż. Pokój wyposażony został tylko w jedną kłódkę , ponieważ reszta naszych zagadek została przygotowana w oparciu o zespoły elektroniczne jakich jeszcze do tej pory na rynku escape room-ów nie spotkaliście , dzięki czemu zachwyci zarówno nowiciuszy jak i prawdziwych wyjadaczy. Moc wrażen, gimnastyka umysłu i doskonała zabawa na żywo - oto co dla Was przygotowaliśmy! Wypełnijcie powierzoną Wam misję i wydostańcie się z pokoju nim upłynie czas!

https://cdnjs.cloudflare.com/ajax/libs/fluidbox/2.0.5/css/fluidbox.min.css https://cdnjs.cloudflare.com/ajax/libs/fluidbox/2.0.5/css/fluidbox.min.css.map https://cdnjs.cloudflare.com/ajax/libs/fluidbox/2.0.5/js/jquery.fluidbox.min.js